V první části kurzu budeme napínat, abyste si osahali různé napínací systémy. Zároveň délky lajn přizpůsobíme tak, aby pro vás byly zvládnutelnou výzvou. Vyzkoušíte různé popruhy, jelikož každá lajna má jiné vlastnosti, stejně jako každý laner. Neexistuje jedna nejlepší lajna pro všechny.

Budeme se samozřejmě zabývat i bezpečným zvedáním a sesedáním z lajny. Chongo, drop knee, a sit start zdvih. Vše technikou, která je šetrná pro kolena a dokonce budeme trénovat i padání. Nacvičíme jak padat z vyšších lajn a jak lajnu bezpečně ukončit. Bude-li chuť, dojde i na bouncing a surfing, expozice, otočky a nějaké statické tríčky.

Lekce 4 hodiny cena  899,-/osoba. Na každých 5 účastníků jeden instruktor.

Co a jak:

  •   Pří zvedání se budete opírat o vnitřní klenbu nohy a o nárt. I když běžně v botách nechodíte, vezměte si pro jistotu jedny slacklinové (s měkkou plochou podrážkou) s sebou. Můžete přibalit i tlusté ponožky, či návleky, proti odření holení.
  •   Vezměte si něco proti dešti a prochladnutí. Lehký déšť chůzi po lajně nevadí. Pokud bude hlášeno chladno přibalte termosku s čajem a deku nebo karimatku na odpočinek pod lajnou. 
  •   Vezměte si pohodlné oblečení, které se může trochu ušpinit.
  •   Slacklining není nebezpečný, ale při jeho učení budete často seskakovat minimálně z půlmetrové výšky. Když budete odvážní tak i z výšky dvou metrů. Zvažte prosím, zda je to pro Vaše kolena, kotníky a páteř přijatelné.
  •   Uděláme vše pro to, abyste odcházeli s úsměvem a posíleným tělem i myslí. Účast v kurzu je však na vlastní nebezpečí.

V případě špatného počasí bude kurz dopředu odvolán a přesunut na jiný termín.


Informace o kurzu

 Praha
 bude :)
 13:00–17:00
 4 hodiny
 899,-/osoba
Přihlásit