Ten, kdo poukaz dostane ho může použít na cokoli, co najde na našich stránkách. Pravděpodobně ho využije především na jednodenní highline kurz v Liberci. Poukaz platí na celý rok 2023.

Poukaz stojí 2200 Kč a tato částka se posílá na účet: 670100-2211859033/6210

Jaké jsou kurzy? Na Highline kurzu v Liberci Vás čeká 18 metrů dlouhá a 17 metrů vysoko highline s horním i spodním jištěním.  Highline trenažér na vylézání z odsedky a výlez z pod lajny na lajnu. Dále slackline pro trénování zvedání do stoje bez dotyku země. Na vše budete mít 6 hodin. Pro ty, co by si chtěli co nejvíc natrénovat dopředu, posíláme k přihlášce videa s návody, jak na jednotlivé užitečné dovednosti.

Jak na to? Stačí vpravo kliknout na tlačítko objednat a vyplnit v dotazník. Obratem Vám pošleme všechny potřebné informace.

Pro koho poukaz je? Slacklining je pro všechny věkové skupiny. Důležitější než věk jsou zdravá kolena, kotníky a páteř. Často se seskakuje z 2040 cm výšky, proto prosím zvažte, jestli je to dobrý nápad pro obdarované ze zdravotního hlediska. U dětí se komplexní stabilita rozvíjí kolem 5. roku, tudíž děti od šesti let jsou vítány. V kurzech máme možnost se každému věnovat individuálně, takže se nemusíte bát, že byste kurz nezvládli fyzicky nebo naopak, že byste se na kurzu nudili.

O slackline: Chůze po slackline aktivuje střed těla (core) a hluboký stabilizační systém jelikož se slackline popruh celou dobu chvěje. Pro udržení se na slackline je potřeba spolupráce mnoha svalů, které třeba teprve zjistíte, že je máte. Takže kromě aktivace středu těla dochází i k zapojení svalových řetězů a tím se zlešuje koordinace. Na lajně je jednoduché soustředit se na jednu věc, díky tomuto soustředění si vaše mysl odpočine od starostí  prostě si vyčistíte hlavu.

Kdo vás bude učit? Zkušení instruktoři: Anna Hanuš Kuchařová, Ondřej Málek, Andrea Obročníková, Kristýna Pelíšková a další instruktorský tým se stále rozrůstá. Co dělá Anna Hanuš Kuchařová můžete sledovat třeba zde. 🙂

Moc se na Vás těšíme!

V případě jakýchkoliv dotazů pište nebo volejte: slacklinekurz@gmail.com, +420 606 594 381 nebo +420 777 885 425


Course info

 Liberec Horolezecká Arena
 2200 Kč
Objednat