Poukaz na jednodenní highline kurz v Liberci. Platí na celý rok 2024. Může ho samozřejmě využít na cokoli, co najde na našich stránkách.

Poukaz stojí 2 500 Kč a tato částka se posílá na účet: 670100-2211859033/6210

 

Highline kurz: Na Highline kurzu v Liberci Vás čeká 18 metrů dlouhá a 17 metrů vysoko highline s horním i spodním jištěním.  Highline trenažér na vylézání z odsedky a výlez z pod lajny na lajnu. Dále slackline pro trénování zvedání do stoje bez dotyku země. Na vše budete mít 6 hodin. Pro ty, co by si chtěli co nejvíc natrénovat dopředu, posíláme k přihlášce videa s návody, jak na jednotlivé užitečné dovednosti.

Jak na to? Stačí vpravo kliknout na tlačítko objednat a vyplnit v dotazník. Obratem Vám pošleme všechny potřebné informace.

Pro koho poukaz je? Highline v Liberci si užije každý. Nejvíc ten, co už po slackline něco ujde. Ale už jsme měli i účasníky, co to pojali jako feratu. Většina to ovšem vzala jako výzvu. Když dosali poukaz natrénovali během jara všechny potřebné dovednosti a v létě nebo na podzim je přijeli vyzkoušet ve výšce.

Highline v Liberci je pro všechny věkové skupiny. Důležitější než věk jsou zdravá kolena, kotníky a páteř. Často se seskakuje u země z 20–40 cm výšky, a ve výšce je sice jištění ze shora, ale vylezení zpět vyžaduje určitou fyzickou sílu. Prosím zvažte, jestli je to dobrý nápad pro obdarované z kondičního a zdravotního hlediska. Ale věk určitě není limit už s námi chodili ve výškách lidi 60+ Co se týče dětí zatím nejmladšímu na highline kurzu bylo 12. Není to spodní hranice, ale na highline se člověk vyrovnává s velkým psychickým tlakem. Ale jestli máte doma kaskadérku nebo dobrodruha, který jen tak něco nepřekvapí, budou na kurzu nadšení.

Co kdyby highline nesedla: Nikdo dopředu neví, jak bude ve výškách reagovat. Proto je highline kurz vytvořen naprosto bezpečně, jde se postupnými kroky. Ze začátku je každý jištěn na kladce a kdyby na něj přišel strach můžeme si ho okamžitě přitáhnout zpět pojistným lanem. Na kurzu je naprosto individuální přístup. Nikoho nikam netlačíme. Naopak, vytváříme bezpečnou a příjemnou atmosféru aby každý mohl posunout své hranice přesně tam kde z toho na konci dne bude mít radost. Za ty roky, co kurzy děláme se stalo jen dvakrát, že účasník zjistil, že to pro něj není. Pak si samozřejmě může jako náhradu vybrat kurz, který je nízko nad zemí a pozvat na něj i kamarády:)

Kdo vás bude učit? Anna Hanuš Kuchařová, která se učení slackline profesionálně věnuje 10 let. A bude jí pomáhat Ondřej Málek, Andrea Obročníková, Kristýna Pelíšková a další.  Co dělá Anna Hanuš Kuchařová můžete sledovat třeba zde


Informace o kurzu

 Liberec Horolezecká Arena
 2 500 Kč
Objednat