Ten, kdo poukaz dostane ho může použít na cokoli, co najde na našich stránkách. Pravděpodobně ho využije především na 5 denní kurz napínání a chození highline. Poukaz platí na celý rok 2024. Předběžný termín kempu je 23. – 27. července 2024

Poukaz stojí 9 850 Kč a tato částka se posílá na účet: 670100-2211859033/6210

Pokud kurz nebude možno uspořádat z mé strany (nemoc), samozřemě Vám vrátíme celou částka.

Highline kemp je pro ty, co to s highline myslí vážně. Probereme obě varianty napínání highline: pomocí umělého kotvení i za přirozené kotvící body. Prakticky si vyzkoušíte napínání highline. Probereme různé napínací systémy, druhy popruhů a na co se hodí a jak si sestavit svůj highline set up. Řekneme si, co by vás na highline mohlo ohrozit a vyzkoušíme si záchranu z highline v případě úrazu. Samozřejmě budeme hodně chodit a padat! Bude to hustý, bude to zážitek. Budete odjíždět namožení, plní dojmů, nabytí informacemi a připraveni pro nezávislé bezpečné lajnění.

Kurz povede Anna Hanuš Kuchařová, která má desetileté zkušenosti s highline po celém světě.

Cena obsahuje:

  • Instruktáž napínání a sundávání highline
  • Instruktáž chození po highline, vstávání, vylézání z odsedky
  • Veškerý highline materiál (lajny, napínací systém, kotvící body, jistící prvky, statická lana). K zapůjčení budou i úvazky a helmy, bude však k dispozici omezené množství, proto doporučujeme si vzít vlastní.
  • Teoretické semináře o napínání a provozování highline v Česku i zahraničí.
  • Teorie i praxe bezpečnosti a záchrany na highline

Cena neobsahuje:

  • Ubytování (v Autokempu pod Císařem https://www.podcisarem.cz/cz/, možnost spát ve stanu, chatce nebo v pokoji)
  • Stravu (snídaně a večeře budou možné v kempu, jinak budeme na skalách)

 

Co určitě musíte umět, než přijedete na highline kemp?

✔️Vylézt z odsedky (jistícího lana) do sedu na highline. Na způsobu nesejde, můžete klidně výmykem.

✔️Vstát ze sedu na lajně do stoje. Můžete použít jeden ze 3 nejčastějších stylů: sit start, drop knee nebo chongo. Případně zvolit svůj originální.

✔️Ujít minimálně 12 metrů na slackline, ale popravdě čím víc budete mít nachozeno, tím víc si kemp užijete. Kdo před vstupem na highline zvládne 30 nebo 50 metrů bez pádu, bude mít ohromnou výhodu.

K poukazu Vám zašlu i instruktážní videa k vylézání z odsedky a vstávání na lajně. Určitě Vašemu budoucímu highlinerovi pomohou se správným tréningem 🙂

Highline kurz se dá pojmout i jako rodinná dovolená. Okolí je skvělé na pěší i cyklo výlety. Blízko kempu je rybník na koupání a spoustu nádherných skal a lesů. Jeden člen rodiny může třeba lajnit a zbytek užívat léta v krajně pískovcových věží, borovic a bříz.

Moc se na Vás těšíme!

V případě jakýchkoliv dotazů pište nebo volejte: slacklinekurz@gmail.com, +420 777 885 425

 

 


Informace o kurzu

 2024
 9 850 Kč
Přihlásit