Slackline kurz pro úplné začátečníky i pokročilé. Dělám to tak ve městech, kam nejezdím zas tak často. Nebojte na všechny se dostane. Ze začátku přibližně prvních 15 minut se budu věnovat hlavně lidem, kteří se slackline začínají. Pokročilí se zatím trochu rozchodí. Dalších 15 minut bude patřit pokročilím, a začátečníci budou zatím chodit ve dvojicích. Dál se budu na střídačku věnovat oboum úrovním. Účastníci mohou mezi úrovněmi přecházet, jak libo. Funguje to velmi dobře.

Slackline zapojí celé tělo i mysl. Aktivuje přirozeně střed těla (core) a plosku nohy. Až si stoupnete na lajnu začne se třást. Budete muset vyvinout absolutní soustředění. Slackline je aktivní meditace, která Vám zaručeně vyčistí hlavu. Ne nadarmo je součástí tréningu vrcholových lyžařů a volejbalistů, zároveň je to ale aktivita pro každého. Kdo dokáže chodit po zemi, zvládne to i ve vzduchu.

V začátečnickém kurzu se naučíte techniku chůze, pár triků a otočky. Na lajně Vás srovnáme, abyste využili plný potenciál téhle balanční pomůcky.

V pokročilém kurzu se naučíte vstávání, a sedání na lajně, které je šetrné ke kolenům. Kurz vás připraví na  highline či longline.

Kurzy s Anče Hanuš Kuchařovou

  • 4. 6. 2024 úterý 16:30–19:00
  • individuální domluva

Mapa:

https://mapy.cz/s/depenugapu

Místo konání:

Liberec – Kristiánov

Dojet na místo se dá autobusem 21 na zastávku Školní nebo tramvají na zastávku Textilana. Auto se dá zaparkovat v ulici Dvorská hned vedle zastávky autobusu Školní.

Za špatného počasí bude kurz dopředu odvolán a přesunut na jiný termín. V případě nenaplnění minimální kapacity kurzu si vyhrazujeme právo termín kurzu zrušit.

V případě jakýchkoliv dotazů pište nebo volejte: slacklinekurz@gmail.com, +420 606 594 381 nebo +420 777 885 425

Co a jak:

  • Slacklining je dobré zkoušet naboso nebo v botách s plochou měkkou podrážkou (klasické tenisky, conversky…). Vhodnost bot lze ozkoušet šlápnutím na okraj rohožky, pokud ucítíte, kde končí rohožka, ucítíte pak i kde je lajna.
  • Vezměte si pohodlné oblečení, které se případně může ušpinit.
  • Slacklining není nebezpečný, ale při jeho učení budete často seskakovat z 20–40 cm výšky. Zvažte prosím, zda je to pro Vaše kolena, kotníky a páteř přijatelné.
  • Kurzu se účastníte na vlastní nebezpečí.

 


Informace o kurzu

 Liberec Kristánov
 4. 6. 2024 úterý 16:30–19:00
 2,5 hodiny
 Dle počtu účastníků
Přihlásit