Slackline zapojí celé tělo i mysl. Aktivuje přirozeně střed těla (core) a plosku nohy. Až si stoupnete na lajnu začne se třást. Budete muset vyvinout absolutní soustředění. Slackline je aktivní meditace, která Vám zaručeně vyčistí hlavu. Ne nadarmo je součástí tréningu vrcholových lyžařů a volejbalistů. Ale zároveň je to aktivita pro každého. Kdo dokáže chodit po zemi, zvládne to i ve vzduchu.

V kurzu se naučíte techniku chůze a pár triků. Na lajně vás srovnáme, abyste využili plný potenciál téhle balanční pomůcky.

Liberec je nesmírně sportovní město, ale slackline kurzy Pražského formátu se mi tu těžko plní. Proto volím formu individuální dohody termínu. Na kurz neberu jednotlivce, protože slackline jeden na jednoho se opravdu těžko učí. Najděte si parťáka a přijeďte. Pokud Vás bude míň jak 4 budu mít na kurzu svého malinkatého synka. Nebojte se, o nic Vás neochudím. Budete odcházet spokojení. 🙂

Cena za jednu lekci 2 000 Kč. Pokud byste chtěli, abych se věnovala opravdu jenom Vám (bez synka), cena kurzu je 3 000 Kč.

Délka: 2 hodiny

Místo:

Liberec: Horolezecká Arena

  • Termín dohodou

Co a jak:

  • Slacklining je dobré zkoušet naboso nebo v botách s plochou měkkou podrážkou (klasické tenisky, conversky…). Vhodnost bot lze ozkoušet šlápnutím na okraj rohožky, pokud ucítíte, kde končí rohožka, ucítíte pak i kde je lajna.
  • Vezměte si pohodlné oblečení, které se případně může ušpinit.
  • Slacklining není nebezpečný, ale při jeho učení budete často seskakovat z 2040 cm výšky. Zvažte prosím, zda je to pro Vaše kolena, kotníky a páteř přijatelné.

Za špatného počasí bude kurz dopředu odvolán a přesunut na jiný termín.

Opatření proti šíření onemocnění Covid-19 se týkají i našich kurzů, prosíme o jejich dodržování. Díky

V případě jakýchkoliv dotazů pište nebo volejte: slacklinekurz@gmail.com, +420 606 594 381 nebo +420 777 885 425


Informace o kurzu

 Liberec Horolezecká Aréna http://www.horolezeckaarena.cz/
 Termín dohodou
 2 hodiny
 2000-3000 Kč
Přihlásit