Tento dárkový poukaz si můžete vybrat na jakémkoli kurzu, či workshopu, který najdete na našich stránkách. Všechny kurzy mají hodnotu tohoto poukazu. Můžete si vybrat začátečníky, pokročilé, jógaslackline, indoorslackline nebo přípravu na highline. Naše kurzy jsou intenzivní a trvají 2,5 hodiny. I úplný začátečníkzvládne na konci kurzu několik samostatných kroků a triků.

Jak na to? stačí vpravo kliknout na tlačítko přihlásit. Vyplnit v dotazníku jméno, mail a komu poukaz dáváte. My vám obratem pošleme poukaz k vytištění a informace k platbě.

Pro koho poukaz je? Při slacklinigu se často seskakuje z 20 – 40 cm výšky. Věk při učení slackline nehraje roli, běžně k nám chodí i šedesátníci. Důležitější jsou zdravá kolena, kotníky, páteř.  U dětí se komplexní stabilita rozvíjí kolem 5. roku. Takže děti od šesti let jsou vítány. V kurzech máme možnost se každému věnovat individuálně. Takže se nemusíte bát, že byste neměli dostatečnou kondičku, nebo naopak, že byste se na kurzu nudili.

O slackline: Chůze po slackline aktivuje střed těla (core), hluboký stabilizační systém. Slackline popruh se totiž celou dobu chvěje. Pro udržení se na něm je potřeba spolupráce mnoha svalů. Takže kromě aktivace středu těla dochází i k zapojení svalových řetězů a tím se zlešuje koordinace. Na lajně je jednoduché soustředit se na jednu věc. Díky tomuto soustředění si vaše mysl odpočine od starostí, prostě si vyčistíte hlavu.

Kdo vás bude učit? Většinu kurzů vede Anna Hanuš Kuchařová. Co dělá můžete sledovat třeba zde.

Moc se na Vás těšíme!


Informace o kurzu

 2,5 hodiny
 699,- / lekce
Přihlásit