Highline kemp je pro ty, co to s highline myslí vážně. Probereme obě varianty napínání highline: pomocí umělého kotvení i za přirozené kotvící body. Prakticky si vyzkoušíte napínání highline. Probereme různé napínací systémy, druhy popruhů a na co se hodí a jak si sestavit svůj highline set up. Řekneme si, co by vás na highline mohlo ohrozit a vyzkoušíme si záchranu z highline v případě úrazu. Samozřejmě budeme hodně chodit a padat! Bude to hustý, bude to zážitek. Budete odjíždět namožení, plní dojmů, nabytí informacemi a připraveni pro nezávislé bezpečné lajnění.

Kurz povede Anna Hanuš Kuchařová, která má desetileté zkušenosti s highline po celém světě.

 

Cena Highline kempu je 8 490 Kč / 5 denní kurz. – v roce 2024 může být cena jiná!

Záloha po přihlášení činí 3 000 Kč. Záloha je vratná v plné výši do 20. 6. 2021xpředem stanoveného data. Po tomto datu s Vámi budeme stoprocentně počítat. V případě, že byste se kurzu nemohli zúčastnit, můžete za sebe najít náhradníka. Těsně před kurzem Vás požádám o doplacení zbylých 5 490 Kč, popřípadě můžete celou částku zaplatit najednou. Pokud kurz nebude možno uspořádat z důvodů covidových opatření či z mé strany (nemoc), samozřemě Vám vrátíme celou částka.

Cena obsahuje:

  • Instruktáž napínání a sundávání highline
  • Instruktáž chození po highline, vstávání, vylézání z odsedky
  • Veškerý highline materiál (lajny, napínací systém, kotvící body, jistící prvky, statická lana). K zapůjčení budou i úvazky a helmy, bude však k dispozici omezené množství, proto doporučujeme si vzít vlastní.
  • Teoretické semináře o napínání a provozování highline v Česku i zahraničí.
  • Teorie i praxe bezpečnosti a záchrany na highline

Cena neobsahuje:

  • Ubytování (v Autokempu pod Císařem https://www.podcisarem.cz/cz/, možnost spát ve stanu, chatce nebo v pokoji)
  • Stravu (snídaně a večeře budou možné v kempu, jinak budeme na skalách)

 

Co určitě musíte umět, než přijedete na highline kemp?

✔️Vylézt z odsedky (jistícího lana) do sedu na highline. Na způsobu nesejde, můžete klidně výmykem.

✔️Vstát ze sedu na lajně do stoje. Můžete použít jeden ze 3 nejčastějších stylů: sit start, drop knee nebo chongo. Případně zvolit svůj originální.

✔️Ujít minimálně 12 metrů na slackline, ale popravdě čím víc budete mít nachozeno, tím víc si kemp užijete. Kdo před vstupem na highline zvládne 30 nebo 50 metrů bez pádu, bude mít ohromnou výhodu.

Po zaplacení zálohy Vám pošlu instruktážní videa k vylézání z odsedky a vstávání na lajně. Určitě Vám pomohou se správným tréningem 🙂

Highline kurz se dá pojmout i jako rodinná dovolená. Okolí je skvělé na pěší i cyklo výlety. Blízko kempu je rybník na koupání a spoustu nádherných skal a lesů. Jeden člen rodiny může třeba lajnit a zbytek užívat léta v krajně pískovcových věží, borovic a bříz.

V případě jakýchkoliv dotazů pište nebo volejte: slacklinekurz@gmail.com, +420 606 594 381 nebo +420 777 885 425

 

 


Informace o kurzu

 Ostrov u Tisé (Děčínsko)
 2024
Přihlásit