Highline kemp je pro ty, co to s highline myslí vážně. Probereme obě varianty napínání highline, pomocí umělého kotvení i za přirozené kotvící body. Prakticky si vyzkoušíte napínání highline. Probereme různé napínací systémy, druhy popruhů a na co se hodí a jak si sestavit svůj highline set up. Řekneme si, co by vás na highline mohlo ohrozit a vyzkoušíme si záchranu z highline v případě úrazu. A samozřejmě budeme hodně chodit a padat! Bude to hustý, bude to zážitek. Budete odjíždět namožení, plní dojmů, nabití informacemi, připraveni pro nezávislé bezpečné lajnění, kdekoli na světě.

Kurz povede Anna Hanuš Kuchařová, která má desetileté zkušenosti s highline po celém světě.

Cena Highline kempu je 6590 Kč / 5 denní kurz.

Záloha po přihlášení 2590 Kč. Záloha je vratná v plné výši pokud kurz nebude možno z důvodů covidu uspořádat. Jinak do 7.6. 2021. Pak už s Vámi počítám. V případě, že byste se nemohli zúčastnit můžete za sebe najít náhradníka. Těsně před kurzem vás požádám o doplacení 4000 Kč. Nebo můžete celou částku zaplatit najednou.

Cena obdahuje:

  • Instruktáž napínání a sundávání highline
  • Instruktáž chození po highline, vstávání, vylézání z odsedky
  • Veškerý highline materiál (lajny, napínací systém, kotvící body, jistící prvky, statická lana. K zapůjčení jsou i úvazky a helmy)
  • Teoretické semináře o napínání a provozování highline v Česku i zahraničí
  • Teorii i praxi bezpečnosti a záchrany na highline

Cena neobsahuje:

  • Ubytování (v Autokempu pod Císařem https://www.podcisarem.cz/cz/, možnost spát ve stanu, chatce nebo v pokoji.)
  • Stravu (snídaně a večeře budou možné v kempu, jinak budeme na skalách)

 

Co určitě musíte umět než přijedete na highline kemp?

✔️Vylézt z odsedky (jistícího lana). Na způsobu nesejde, můžete klidně výmykem. 
✔️Vstát ze sedu na lajně do stoje. Můžete použít jeden ze 3 nejčastějších stylů: sit start, drop knee a nebo chongo. Případně zvolit svůj originální.

✔️Ujít minimálně 12 metrů na slackline. Ale popravdě čím víc budete mít nachozeno, tím víc si kemp užijete. Kdo před vstupem na highline zvládne 30 nebo 50 metrů bez pádu má ohromnou výhodu.

 

Highline kurz se dá pojmout i jako rodinná dovolená. Okolí je skvělé na pěší i cyklo výlety. Blízko kempu je rybník na koupání a spoustu nádherných skal a lesů. A tak třeba jeden člen rodiny může lajnit a zbytek užívat léta v krajně pískovcových věží, borovic a bříz.

V případě jakýchkoliv dotazů pište nebo volejte: anna.slacklinerka@gmail.com, +420 777 885 425

 


Informace o kurzu

 Ostrov u Tisé (Děčínsko)
 7.7. - 11.7. 2021
 Kurz začíná 7.7. ve 14:00 končí 11.7. v 17:00
 6590 Kč
Přihlásit