Pavla, Pavel i Síma byli na highline poprvé v životě. Toto jsou jejich pokusy na konci kurzu. Před tím lajnu několikrát přešli s horním jištěním. 

 

 

Pavla: “Ten pocit, když ujdeš pár svých prvních highlinerských kroků, ani nejde popsat! Takovej nářez jsem snad ještě nezažila ? Už teď je jasný, že to musím zažít zas! Díky Ančee Kančee Kuchařová za perfektní neděli v Highline HoroArena. Je to skvělé místo, kde jsem rozhodně nebyla naposledy ?”

Pavla hned napoprvé vylezla z odsedky (jistícího lana). I s přetočením z visu pod lajnou do sedu.

 

Pavel: “Super prostor, krásně jsi to vysvětlila, postarala ses. Takže pecka. Jsme z toho nadšení. Bez tyhle moznosti bych se na hajlajnu nikdy asi nepostavil. Kurzy s tebou mají fakt smysl, protože člověk vůbec netuší, co za vychytávky se naučí…”

 

Síma a její první skok do odsedky (jistícího lana)

 

 

Síma: “Ančí díky moc ještě jednou za naprosto skvělý zážitek! Ani nevíš jako dlouho jsem si to představovala v hlavě, že jednou takto půjdu. Nové obzory přede mnou, staré strachy za mnou. To co děláš, děláš skvěle!”

 

Anče (Instruktorka): “Joooo! Když se vám o tom zdává, a pak se to stane skutečností. Tihle 3 a všichni ostatní prokázali v neděli na Highline kurzu neuvěřitelnou odvahu. Samozřejmě do snů jim nevidím. Mluvím totiž o svém snu. 2 roky jsem hledala vhodný prostor a techniku, kde a jak vodit lidi do výšek. V neděli to byl jeden z těch dní, kdy to vidíte své sny zhmotněné. Koukáte na to, co bylo dlouho jen ve vaší hlavě. A najednou se to děje a má to smysl. Každý krok a každý váš úsměv se do mě otiskl. Děkuji vám!

 

Ančee leze z odsedky (USA 2013)

A na úplný závěr děkuji Vaškovi, Kašpárkovi a Tomovi z Horolezecké arény Liberec a highlinerce Evičce Laxové.

Evička a Ančee

 

 

 

 

 

 

 

 

Nalákala jsem Vás? Tak to je super! Těším se buď na kurzu příprava na highline nebo přímo na highline v Liberci

Highline jednodenní s možností horního jištění